مطالب كاربردی از ناصرطاهری Email:composite.taheri@yahoo.com
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
تجارت اعضای بدن شهدای فلسطینی

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از شبستان، مدیرکل موسسه حقوق بشری حق كه در فلسطین فعال است، با تایید خبر منتشر شده از سوی روزنامه سوئدی مبنی بر قاچاق اعضای بدن شهدای فلسطینی به دست نظامیان رژیم صهیونیستی گفت: مسئله گزارش پزشک قانونی و کالبد شکافی و سرقت اعضای بدن، مسئله ای کاملا حساس و خطیر است و اگر نظارت دقیقی بر این مسئله وجود نداشته باشد به یک تجارت جهانی تبدیل خواهد شد.
تجارت اعضای بدن شهدای فلسطینی

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از شبستان، مدیرکل موسسه حقوق بشری حق كه در فلسطین فعال است، با تایید خبر منتشر شده از سوی روزنامه سوئدی مبنی بر قاچاق اعضای بدن شهدای فلسطینی به دست نظامیان رژیم صهیونیستی گفت: مسئله گزارش پزشک قانونی و کالبد شکافی و سرقت اعضای بدن، مسئله ای کاملا حساس و خطیر است و اگر نظارت دقیقی بر این مسئله وجود نداشته باشد به یک تجارت جهانی تبدیل خواهد شد.

وی افزود: انجام اینگونه اقدامات از رژیم اشغالگر بعید نیست، رژیمی که کودکان و جوانان را به قتل می رساند و بدون حضور یکی از اعضای خانوده آنها یا یک همراه، دست به کالبد شکافی اجساد این شهدای فلسطینی می زند.

جبارین تأکید کرد: اطلاعاتی از برخی طرف های فعال در زمینه حقوق بشر درباره این اقدام رژیم اشغالگر به ما می رسید، ولی آنها فقط اطلاعاتی کلی بودند و نمی توان بر اساس آنها موضع قاطعی را اتخاذ کرد، همچنین عدم همکاری خانواده شهیدان به دلیل غم و اندوه شدید آنها به دلیل از دست دادن عزیزشان موجب شد تا به نتیجه قطعی نرسیم.

وی همچنین به حادثه کشته شدن یك جوان 17 ساله در سال 2004 در منطقه شهرک نشین بیت ایل در نزدیکی رام الله اشاره کرد و گفت: جسد این جوان به پزشک قانونی در تل آویو فرستاده شد و زمان تحویل دادن جسد، پزشکان بیمارستان رام الله و خانواده این شهید فلسطینی متوجه شدند که بدن وی خالی از اعضاست.

جبارین افزود: این امور ممکن است به راستی رخ داده باشد، ولی ما به عنوان موسسه ای که به دنبال دلایل دقیق و منطقی برای اثبات جنایت است، حتما باید در این خصوص ادله کافی و قاطعی داشته باشیم.

بر اساس این گزارش، وی به دکتر هاس کان مدیر پژوهشگاه پزشکی قانونی رژیم صهیونسیتی اشاره کرد که در سال 2002 و 2003 موضوعاتی از قبیل تجارت اعضای بدن در مورد وی مطرح شد.

جبارین خواستار تشکیل کمیته هایی برای نظارت و رسیدگی و تلاش برای آشکار کردن این اقدامات ضد انسانی شد و با اشاره به اینکه این کمیته ها برای پایان دادن به این اقدام ها تشکیل خواهند شد، گفت: اما هیچ چیز نمی تواند مقامات رژیم اشغالگر را از انجام چنین اقداماتی منع کند.

وی افزود: رژیم اشغالگر همواره و به طور علنی دست به اقدامات وحشیانه می زند و سپس این اقدامات خود را نفی می کند.
 
روزنامه سوئدی اوتونبلاید به تازگی تحقیقی را منتشر کرد که در آن شرایطی را که سربازان صهیونیستی به اعضای یک شهید فلسطینی دست می یابند، تشریح می کند.

دو تن از روزنامه نگاران این روزنامه در شهرک ایماتین در کرانه باختری تحقیق کردند و موفق به کسب اطلاعاتی مبنی بر سرقت اعضای شهدای فلسطینی و تجارت آنها از سوی نیروهای رژیم اشغالگر شدند

وزارت امور خارجه آمریکا طی گزارشی اعلام کرد که اسراییل همچنان نماد قاچاق زنان و مردان جهت سوء استفاده جنسی از آنان به شمار می رود.

در بخش دیگر این گزارش که نسخه ای از آن به مرکز اطلاع رسانی فلسطین نمابر شد، آمده است که برخی گروهک های تروریستی به صورت سازمان یافته زنان را از شوروی سابق و چین به صورت قاچاقی وارد "اسراییل" کرده و آنان را مجبور به روسپیگری می کنند.

این وزارتخانه همچنین اعلام کرد: سالانه صدها زن خارجی به منظور سوء استفاده جنسی از آنان به صورت قاچاقی وارد اسراییل می شوند.

وزارت امور خارجه آمریکا در سال 2006 طی تحقیقاتی گسترده اعلام کرد که اسراییل در زمینه جرایم غیر اخلاقی و مواد مخدر مقام دوم جهان را دارا است.
 
 روزنامه "الخلیج" چاپ امارات 22/6/2009

دشمن حقیقی ما كیست ؟


مختصری در باره قوم یهود 

 تورات وعهد عتیق : تورات یعنی تعلیم وبشارت ، كتابی است آسمانی كه بر پیامبر عظیم الشأن حضرت موسی (ع) نازل شده است . ولی یهودیان این كتاب را تحریف كرده وخرافات و افسانه های زیادی در آن جای دادند. بطوری كه امروز به صورت یك كتاب مضحك وعجیبی درآمده است

حاکمان اسرائیل از یهودیان مذهبی متنفرند !!؟؟

یکی از خاخام های یهودی معترض به سیاست های اسرائیل می گوید که حاکمان اسراییل به همان نسبت که از مسلمانان و اعراب تنفر دارند، از یهودیان مذهبی هم متنفر هستند.  
    
به گزارش ایرنا، خاخام "سمی فرانکلین" گفت: اسرائیلی ها همان رفتاری را با یهودیان مذهبی انجام می دهند که با مسلمانان انجام می دهند.

وی اظهارداشت: پیروان ادیان مشکلی با هم ندارند و ما همین الان نیز شاهد هستیم که یهودیان در سراسر جهان در کنار مسلمانان و یا مسیحیان در صلح زندگی می کنند.

خاخام فرانکلین گفت: بنیانگذاران صهیونیسم فعالیت های خود را حدودا از 100 سال پیش آغاز کردند و از آن زمان به بعد یهودیان غیر مذهبی یا همان صهیونیست ها جنگ و دعوا با دیگر همسایگان خود که همان اعراب می باشند و یا حتی با یهودیان مذهبی را شروع کردند.

این خاخام مخالف سیاست های صهیونیست های حاکم بر اسرائیل ، افزود: در گذشته یهودیان و مسلمانان همراه با صلح و آرامش با یکدیگر در بیت المقدس زندگی می کردند و هیچ مشکلی هم نبود.

وی درمورد ایده ایجاد دو کشور فلسطین و اسرائیل گفت که این ایده ، ایده ای است که از 60 سال پیش در سازمان ملل پیگیری می شود و نتیجه ای هم نداده است و من معتقدم که اعراب و یهودیان یا کلا هر کسی باید آزاد باشد در هر مکانی که می خواهد زندگی کند.

خاخام فرانکلین اظهارداشت: هم مسلمانان و هم یهودیان و هم مسیحیان می خواهند در سرزمین مقدس و در صلح زندگی کنند اما مشکل اینجاست که سیاستمداران مساله را آنقدر پیچیده کرده اند که نمی توان در هر جایی که مایل بود، زندگی کرد.

منبع : ماهنامه موعود
دقت و تأمل :

چند سؤال :

هدف از بد گوئی یک خاخام یهودی از رژیم صهیونیستی چیست؟؟

آیا میتوان ژست مظلومانه یک یهودی جریان ساز را باور کرد ، در حالیکه از یهود با همین مظلوم نمایی ، در طول تاریخ جنایت های بیشماری را انجام داده اند؟؟

آیا این یهودی نمیخواهد با فرافکنی و بد گویی از رژیم منفور اسرائیل سرپوشی بر جنایات یهود در کشورهای دیگر بگذارد؟؟ آنان که جریان فتنه گریهای مرموز و جریان های فکری و فرهنگی در جهت ایجاد جنگ و جهل فساد را در سراسر دنیا به صورت سازمان دهی شده ، رهبری میکنند .

آیا جنایت های اسرائیل مخفی بوده که یک خاخام بخواهد آن را روشن کند؟؟

 

مخاطبان فهیم که با ماهیت عملکرد خائنانه یهود آشنایی دارند ، میدانند که بحث اسرائیل و رژیم صهیونیستی قسمت آشکار شده ی چهره یهود است و دیگر سران سازمان جهانی یهود ، از این فرصت استفاده میکنند وبا نوعی خود زنی ، جار وجنجال راه انداخته و اذهان را از نمایان شدن قسمت پنهان چهره خویش منحرف می سازند.

نقطه ثقل و کانون بحث یهودشناسی که توسط این وبلاگ دنبال میشود ، رابطه یهود با صهیونیزم است که بسا اهل تحقیق هم گاهی دچار لغزش در شناسایی این قوم هفت خط  و فریبکار شده اند!  

یهود وعاشورا

«فرانسیس فوکویاما» کتاب پایان تاریخ خود را در سه کنفرانس جهانی تورنتو، واشنگتن و اورشلیم ارائه کرد.

فوکویاما در کنفرانس اورشلیم با عنوان «بازشناسی هویّت شیعه» می‌گوید: شیعه، پرنده‌ای است که افق پروازش خیلی بالاتر از تیرهای ماست. پرنده‌ای که دو بال دارد: یک بال سبز و یک بال سرخ.

عاشورا و حماسه پر شکوه آن پدیده‌ای است که همواره رمز و راز نیروی پنهان و آشکار شیعیان و آزادی خواهان بوده است. قدرت این رمز و راز آن چنان است که دشمنان اسلام را همیشه در حیرت و شگفتی و سردرگمی فرو برده است. از همین رو، دشمنان، به ویژه صهیونیسم جهانی بر آنند تا با شبیه‌سازی و بهره‌گیری از این واقعه، برای دنیای پوشالی و خیالی خود، جلوه‌های مقدّس و آسمانی بیافرینند. برای مثال، در سه کنفرانس جهانی تورنتو، واشینگتن و اورشلیم، «فرانسیس فوکویاما» کتاب پایان تاریخ خود را ارائه کرد. این کتاب در برابر کتاب برخورد تمدّن‌ها اثر «ساموئل هانتینگتون» است. فوکویاما مدّعی است که خرده تمدن‌ها و فرهنگ‌های جزئی به دست فرهنگ غالب بلعیده می‌شوند و رسانه‌ها، دنیا را به سمت دهکدة واحد پیش می‌برند و به ناچار دنیا درگیر جنگی خانمان‌سوز خواهد شد. بنابراین، برای پیش‌گیری از این جنگ باید یکی را به عنوان کدخدایی بپذیریم و در ادامه ثابت می‌کند که کدخدا، امریکا است. فوکویاما می‌گوید: این نبرد حتمی است، ولی برنده آن غرب نخواهد بود و او با اسناد و مدارک ثابت می‌کند که برندة نبردِ آخرالزّمان، شیعیان هستند.

فوکویاما در کنفرانس اورشلیم با عنوان «بازشناسی هویّت شیعه» می‌گوید:

شیعه، پرنده‌ای است که افق پروازش خیلی بالاتر از تیرهای ماست. پرنده‌ای که دو بال دارد: یک بال سبز و یک بال سرخ.

او بال سبز این پرنده را مهدویّت و عدالت خواهی و بال سرخ را شهادت‌طلبی که ریشه در کربلا دارد و شیعه را فنا ناپذیر کرده است، معرفی می‌کند.

فوکویاما معتقد است شیعه بُعد سومی هم دارد که اهمیّتش بسیار است. او می‌گوید:

این پرنده، زرهی به نام ولایت پذیری به تن دارد و قدرتش با شهادت دو چندان می‌شود. شیعه، عنصری است که هر چه او را از بین می‌برند، بیشتر می‌شود.وی جنگ عراق و ایران را مثال می‌زند و می‌گوید:

این‌ها فاو را تسخیر کرده‌اند، می‌روند کربلا را هم بگیرند و این، یعنی فتح قدس، اگر کربلا را بگیرند، اینجا را هم قطعاً می‌گیرند.

او برای دفع این خطر پیشنهاد می‌کند با امتیاز دادن به ایران، جنگ را متوقّف کنید.

فوکویاما، مهندسی معکوسی را برای شیعه و مهندسی صحیحی را برای خودشان طراحی می‌کند و می‌نویسد:

مهندسی معکوس برای شیعیان این است که ابتدا ولایت فقیه را خط بزنید. تا این را خط نزنید، نمی‌توانید به ساحت قدسی کربلا و مهدویّت تجاوز کنید... برای پیروزی بر یک ملّت باید میل مردم را تغییر داد... ابتدا ولایت فقیه را خط بزنید، در گام بعد، شهادت طلبی این‌ها را به رفاه‌طلبی تبدیل کنید. اگر این دو تا را خط زدید، خود به خود اندیشه‌های امام زمانی از جامعة شیعه رخت می‌بندد... شما بیایید برای غرب هم امام زمان و کربلا و ولی فقیه بتراشید.

فوکویاما برای این کار، مکتب جدیدی به نام اونجلیس عرضه کرد. مکتبی که قدمتش به 1987 میلادی بر می‌گردد. طرفداران این مکتب معتقدند عیسای ناصری خواهد آمد. فوکویاما به آن‌ها توصیه می‌کند در فیلم‌هایشان هر چه را شیعیان دربارة امام زمان می‌‌گویند، بر شخصیّت عیسای ناصری تطبیق بدهند. بر اساس دستور فوکویاما، فیلم‌هایی بر اساس مدل «روایت فتح» شهید آوینی، ساخته شد؛ با همان اسلوب متن و با به کارگیری مؤلّفه‌های احساسی برنامه‌های شهید آوینی، با همان تیپ‌ها و همان دیالوگ‌ها که شهید آوینی‌ می‌گفت.

فیلم نجات سرباز رایان با محتوای تجلیل از مادر سه شهید؛ فیلم نبرد پرل هاربر با محتوای جنگ جنگ تا رفع فتنه‌ در عالم؛ فیلم زمانی سرباز بودیم با تئوری بازسازی کربلا و بر اساس الگوی عملیّات کربلای 5؛ فیلم سقوط شاهین سیاه، بازسازی صحنةکربلا، فیلم جن‌گیر که در آن از نمادهای اسلامی شیعه استفاده شده بود.

نکته:

در تمامی این فیلم‌ها، بر اساس نظریة فوکویاما، امام حسین(ع) و کربلا، یک طرف و سوی دیگر، شمر است. لباس هم بر اساس الگوی شیعی انتخاب شده است. لباس سربازان امریکایی، سبز رنگ و لباس سربازان مقابل، قرمز است ؛ آن هم به دلیل تقدّس این رنگ در آرمان‌های شیعی. هنر پیشه‌ها تا پایان فیلم ناشناخته‌اند و همچنین تا آخر فیلم فقط نقش‌های قدسی بازی می‌کنند.

ماهنامه موعود شماره72

منبع: عملیات روانی


[ جمعه 21 بهمن 1390 ] [ 05:57 ب.ظ ] [ ناصر طاهری ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

وبلاگ فوق یكی از 50 وبلاگ ساخته شده توسط ناصرطاهری میباشد جهت اطلاع رسانی كاربران محترم
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
http://ariangsm.ir/up/uploads/13467793801.gif
http://ariangsm.ir/up/uploads/13467793802.gif


برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


کد گالریبرای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


کد گالری

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات