مطالب كاربردی از ناصرطاهری Email:composite.taheri@yahoo.com
 
قالب وبلاگ
نویسندگان

مبارزه با روح یهودیگری

وقتی ما از یهود میگوییم و شما از یهود میشنوید ، ذهنتان را به یک مشت آدم محدود نکنید . بحث ، کلی تر و فرا تر از یک مشت آدم است . بحث تفکر است . بحث روح یهودیاست . بحث سرشت و بحث خصلت هایی است که در آیات و روایات مورد مذمت و سرزنش قرار گرفته است . بحث خوی و سرشتی است که به قول آقای عجاج نویهض یک واحد تجزیه ناپذیر است . نه زمان در آن اثر میگذارد و نه منطقه ی جغرافیایی ، بلکه فقط رنگ عوض میکند و عنصر اصلی آن همچنان تغییر ناپذیر باقی میماند .

مبارزه با روح یهودیگری

وقتی ما از یهود میگوییم و شما از یهود میشنوید ، ذهنتان را به یک مشت آدم محدود نکنید . بحث ، کلی تر و فرا تر از یک مشت آدم است . بحث تفکر است . بحث روح یهودیاست . بحث سرشت و بحث خصلت هایی است که در آیات و روایات مورد مذمت و سرزنش قرار گرفته است . بحث خوی و سرشتی است که به قول آقای عجاج نویهض یک واحد تجزیه ناپذیر است . نه زمان در آن اثر میگذارد و نه منطقه ی جغرافیایی ، بلکه فقط رنگ عوض میکند و عنصر اصلی آن همچنان تغییر ناپذیر باقی میماند . 
ما روی گوشت و پوست و استخوان بحث نمیکنیم ، سخت افزاری گفتگو نمیکنیم ، گرچه در سخت افزار هم گفتنی ها فراوان است .
 آنهایی که پیش از این متذکر خطر یهود شدند از آنجاییکه عمده ی نگاهشان را به یهود جسمانی و یهودیت خاص معطوف نمودند و از بیماری ای که یهود تولید کننده ی آن است و غیر یهود را در بیشتر موارد ناخودآگاه در دام خود قرار میدهد ، غفلت ورزیده اند ، سرانجام بواسطه ی سرایت بیماری ، مردمانشان را یهودی یافته اند .
 سخنان
 Benjamin Franklin بنیامین فرانکلین یک سال پیش از فوتش ، به سال 1789 در زمانیکه قانون اساسی ایالات متحده آمریکا تصویب میشد ، اگر بپذیریم که القائی یهودی درکار نیست و از سر صدق و درستی بیان شده است ، باید قبول کنیم که فهم او از یهود و از خطر یهود فراتر از یهود جسمانی و سخت افزاری نرفته است . میگوید : 

یک خطر هولناک ایالات متحده را تهدید میکند و آن خطر یهود است . آقایان ، یهودیان در هر نقطه ای از جهان که گام نهاده اند ، اخلاق را نابود ساخته و بنیاد اقتصاد آن جا را تباه کرده اند . آنها همواره در عزلت به سر میبرند و با دیگران اختلاط و همزیستی ندارند . ... اگر به موجب قانون ایالات متحده ، امروز ایشان از این کشور اخراج نشوند ، به یقین سیل پر خروش مهاجرت این جماعت به آمریکا ، باعث میشود طی یک صد سال آینده بر ما مسلط شده و بر ما حکومت کنند . ... آقایان ، من هشدار میدهم ، اگر این طائفه را امروز از بلاد خود نرانید ، به زودی ، در حالی که در گورها خفته اید ، فرزندان و نوادگانتان ، شما را نفرین خواهند کرد
 .

یهود و پیمان شکنی (نقض میثاق)


اهمیت میثاق :

میثاق به معنای پیمان محکم است . یعنی عهد بسیار مهمی که از شخص با تأکید ، انجامش خواسته شود . کسی که به هیچ عهدی پایبند نباشد، دین را هم بر نمی تابد (لا دین لمن لا عهد له ) . قرآن در وصف فاسقین می گوید : الَّذِینَ یَنقُضُونَ عَهْدَ اللَّهِ مِن بَعْدِ مِیثَاقِه 27-بقره). فاسقین کسانی هستند که پیمان های محکم را میشکند . فاسق کسی است که در چارچوب بندگی نمی ماند و سرپیچی از امر میکند .

در واقع فسق شروع سقوط انسان است . به انسان راه و چاه نشان داده شود ولی برنتابد و خود را در چاه بیفکند.

 

بنی اسرائیل و نقض میثاق :

قوم ستمدیده و رنج کشیده بنی اسرائیل با تلاش دو پیامبر خدا ، موسی وهارون از چنگال ظلم و استثمار فرعون نجات پیدا می کنند تا آزادانه به روش صحیح وحیانی زندگی کنند . یعنی دستورات خداوند به موسی که برای عمل به آنها از بنی اسرائیل " میثاق " گرفته میشود 1-.لا تَعْبُدُونَ إِلَّا اللَه‏ اولین دستور عبودیت است یعنی فقط از او اطاعت کردن  2- بِالْوالِدَیْنِ إِحْسانا  : احسان به والدین که لغت احسان جامع ترین لغت برای رساندن هر گونه خیر به آنها میباشد  3- ذِی الْقـرْبى‏ وَ الْیَتامى‏ والمساکین  : وتعهدات دیگر اجتماعی که خیر رسانی به خویشاوندان و یتیمان ومساکین میباشد .4-وَ قُولُوا لِلنَّاسِ حُسناً: و به مردم سخن نیك گویید 5-وَ أَقِیمُوا الصَّلاة 6- آتوا الزَّكاة

این یکی از میثاق های بنی اسرائیل است اما بلا فاصله آیه شریفه میفرماید : آن‏گاه جز تعدادى اندك از شما با حالت اعراض به آن پشت كردید.( ثم تَوَلَیْتمْ إِلا قَلِیلا مِنكُمْ وَ أَنتم مُعرضُون‏)

 

میثاق دومی که قرآن از آن یاد می کند این بود که بنی اسرائیل خون یکدیگر نریزند ویکدیگررا تبعید به غیربلد خویش نکنند (وَ إِذْ أَخَذْنا مِیثاقَكُمْ لا تَسْفِكُونَ دِماءَكُمْ وَ لا تُخْرِجُونَ أَنْفُسَكُمْ مِنْ دِیارِكُم‏ -بقره -84) و بنی اسرائیل هم پذیرفتند وپیمان بستند . (ثم أَقرَرتمْ وَ أَنتُمْ تَشْهَدُون‏)

اما بازهم به پیمان شکنی دست زدند و از کشتن یکدیگر ابا نداشتند ویکدیگر از سرزمین خویش بیرون میراندند ولی اگر آن آواره بدبخت دست دشمنان می افتاد ، حس نژادپرستی شان گل می کرد و با پرداخت عوض نقدی آزادش میکردند . ثمَّ أَنْتُمْ هؤُلاءِ تَقتلونَ أَنفسَكُمْ وَ تخْرِجُونَ فَرِیقاً مِنْكُمْ مِنْ دِیارِهِمْ).

" و در انجام این گناه و تجاوز به یكدیگر كمك مى‏كنید" (تَظاهَرُونَ عَلَیْهِمْ بِالإِثمِ وَ الْعُدْوانِ).

اینها همه بر ضد پیمانى بود كه با خدا بسته بودید.

" ولى در این میان هنگامى كه بعضى از آنها به صورت اسیران نزد شما بیایند فدیه مى‏دهید و آنها را آزاد مى‏سازید" (وَ إِنْ یَأْتُوكُمْ أُسارى‏ تُفادُوهُمْ)

" در حالى كه بیرون ساختن آنها از خانه و كاشانه‏شان از آغاز بر شما حرام بود" (وَ هُوَ مُحَرَّمٌ عَلَیْكُمْ إِخْراجُهُمْ). (أَ فَتُؤْمِنُونَ بِبَعْضِ الْكِتابِ وَ تَكْفُرُونَ بِبَعْضٍ).

" جزاى كسى از شما كه چنین تبعیضى را در مورد احكام الهى روا دارد چیزى جز رسوایى در زندگى این دنیا نخواهد بود" (فَما جَزاءُ مَنْ یَفْعَلُ ذلِكَ مِنْكُمْ إِلا خِزْیٌ فِی الْحَیاةِ الدُّنْیا)

" و در روز رستاخیز به اشد عذاب باز مى‏گردند" (وَ یَوْمَ الْقِیامَةِ یُرَدُّونَ إِلى‏ أَشَدِّ الْعَذابِ)." و خداوند از اعمال شما غافل نیست" (وَ مَا اللَّهُ بِغافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ).85 – بقره

این بعض نگری وانتخاب گزینشی احکام پروردگار ، ثمره همان خودپرستی ومنفعت محوری یهود است که در حیطه های فردی اگر منافعش به خطربیفتد از کشتن یهودی دیگر ابایی ندارد و اگر در قوم و قبیله باشد ، یهودی قبیله دیگر را آواره و بی خانمان ِکند و اگر در حد نژاد یهود باشد از برای خدمت به یهود از هیچ جنایتی فرو گذار نمی کند وبه شکل نژاد پرستی تلمودی نمود پیدا می کند .آنها كسانى هستند كه زندگى دنیا را به قیمت از دست دادن آخرت خریدارى كردند" (أُولئِكَ الذِینَ اشْتَرَوُا الحَیاةَ الدنیا بِالآخِرَةِ).

و به همین دلیل" عذاب آنها تخفیف داده نمى‏شود و كسى آنها را یارى نخواهد كرد" (فَلا یُخَفَّفُ عَنهُمُ الْعَذابُ وَ لا هُمْ یُنصَرُون -بقره-‏86) 

 

به میزان درک انسان از دین ، مسئولیت او سنگین تر می شود. درک شهودی از مفاهیمی که در قرآن از آن تعببیر به غیب شده است ، بار بسیار سنگینی است . بنی اسرائیل از زمان آمدن موسی یکسره معجزه های مختلف را دیده اند و آن معجزه ها ، هرکدامش برای عده بسیاری از انسان های حق طلب کافی و وافی بود تا مستحکم شوند و رزق شهودی آنها تا آخر عمر شود. خلاصه اینکه وقتی از بنی اسرائیل صحبت می کنیم ، صحبت عده ای مردم ستمدیده و محروم که پیامبر خدا را با آغوش باز پذیرفتند و با شور و شوق عجیبی تعلیمات موسی را آموختند و شبانه از چنگال ظلم فرعون گریختند . اما آن شور انقلابی چه شد ؟ چگونه بنی اسرائیل در سراشیبی سقوط و انحطاط فکری ، عقیدتی ، اخلاقی افتادند ؟   شروع آن با جدی نگرفتن دستورات و نقض میثاق بود.

و بعد هم به مجازات الهی دچار شدند و خداوند ابزارهایی که با آن حق را در میافتند از آن ها سلب نمود و از وزیدن هر گونه نسیم رحمتی از ناحیه خویش آن ها را دور ساخت .

فَبما نقضِهِمْ مِیثاقَهُمْ لَعنَّاهُمْ وَ جَعَلنا قلُوبَهُمْ قاسِیَةً   پس به خاطر پیمان‏شكنى‏شان، آنها را از رحمت خویش دور ساختیم و دل‏هایشان را سخت گردانیدیم‏( 15- مائده)

و این آغازی تلخ برای بنی اسرائیل بود که از آنها انسانهای شروری ساخت که هر چه پیامبران الهی دیگر در طول سالها و قرن ها برای اصلاح این امت آمدند ، یا به تکذیب آنها انجامید یا به قتل آن ها و استثنای "الا قلیلا" چیزی از جرم سنگین عمومی بنی اسرائیل کم نمی کند. لَقَدْ أَخَذنا مِیثاقَ بَنِی إِسْرائِیلَ وَ أَرْسَلْنا إِلَیْهِمْ رُسُلا كُلَّما جاءَهُمْ رَسُولٌ بِما لا تَهْوى‏ أَنْفُسُهُمْ فَرِیقاً كَذبوا وَ فَریقا یَقتلُون‏

به تحقیق ما از بنى اسرائیل پیمان گرفتیم و پیامبرانى به سوى آنها فرستادیم، [اما] هرگاه پیامبرى تعلیماتى براى آنها آورد كه دلخواهشان نبود، گروهى را دروغگو شمردند و گروهى را كشتند.(70-مائده)

در عصر پیامبر (ص) پیمان شکنی یهود به صورت ضرب المثلی درآمده بود . در نهج البلاغه آمده است که حضرت امیر (ع) در باره مروان فرمود :نیازی به بیعت او ندارم .دست او دست یهودی است ؛ اگر با دست اش بیعت کند ، از پشت سر خیانت میکند  . ( لا حاجة لی فی بیعته انها کف یهودیّة لو بایعنی بکفه لغدر بسبـّته – نهج البلاغه خطبه 73 )

ثروت اندوزی یهود

"در جریان شروع بحران اقتصادی آمریکا میلیاردها دلار پول از بانکهای این کشور به بانکهای سوئیس انتقال یافته است. به گزارش "تابناک" عمده این پولها توسط 4700 میلیاردر که عمدتا یهودی هستند منتقل شده است. بنابر این گزارش باراک اوباما پلیس آمریکا یعنی اف. بی.ای را مامور تحقیق در این رابطه کرده است. این گزارش می افزاید: مقامات پولی سوئیس تنها اسامی صد نفر را ارائه کرده اند ولی با این حال فشار اف. بی. ای برای گرفتن اسامی همه این افراد همچنان ادامه دارد. گفتنی است پلیس آمریکا برای بازگرداندن این پولها قانون مالیاتها را بهانه قرار داده و از این طریق در پی ارجاع این سرمایه عظیم به این کشور می باشد."

این گزارش که تحت عنوان "سرقت بی‌سابقه یهودی‌ها از اقتصاد آمریکا" در سایت تابناک منتشر شده، تا زمان نگارش مقاله، 12760 خواننده داشته است که شاید برای خیلی از آنان این سئوال به وجود آید که چرا یهودیان به آمریکا، کشوری که خود آن را به وجود آورده و به آن رونق بخشیدند تا از نظر قدرت اقتصادی در جهان پادشاهی کند رحم ننموده و حال که این پادشاه بیمار شده به جای مداوای آن در حال فرار از آن هستند، چرا که حتی حاضر نیستند هزینه این بیمار را خود پرداخت کنند. 

و سئوال دیگر که به ذهن خطور می کند، عدم احساس غیرت، عصبیت و اصالت در مرام و مسلک یهود است. چرا که اجداد آنان قرن ها در ایالات متحده زیسته اند و از آن ارتزاق کرده اند و کمترین کار آنها در بحران اقتصادی، ماندن و احساس هم دردی با سایر مردم آمریکا بود؟ 

به نظر می رسد پاسخ این سئوال را باید در ایدئولوژی و جهان بینی اعتقادی یهود جستجو نمود که مهم ترین منبع آن نیز در تورات مقدس یهودیان یافت می شود. چرا که اتباع یهودی بیش از هر قانونی به قواعد تورات پایبند هستند که راه ثروت اندوزی را به آنان آموزش می دهد.

ماه ها پیش در مقاله "نقش یهودیان در بحران مالی دنیا" که در تابناک و چند سایت دیگر منتشر شد آوردم که: 

... "بیش از نیمی از جواب‌دهندگان در نظرسنجی موسسه آمریکایی یهودی ADL ، بر این باورند كه یهودی‌های كشورشان، بیشتر از كشور خودشان به اسرائیل وفادارند." 

و از قول سومبارت هم نوشتم که او علت این نوع رفتارهای اقتصادی یهودیان را در نوع جهان بینیِ اعتقادی آنان كه برگرفته از ایدئولوژی توراتی و تلمود است، دانسته و می‌نویسد: 

«مسیحیِ مومنی كه به اخذ ربا عادت كرده، در بستر مرگ می‌كوشد تا این بهره‌های گناه‌آلود را از خود دور كند تا بتواند به آرامش روحی دست یابد. اما یهودیِ مومن چه حالی دارد؟ او در بستر مرگ، به صندوقچه‌های مملو از این بهره‌ها می‌نگرد كه از مسیحیان یا مسلمانانِ نیازمند اخذ كرده است و از مشاهده آنها دلشاد و دلگرم می‌شود. چون هر سكه‌ای كه به دست آورده، مطابق فرامین و احكامی است كه به او گفته شده و در واقع قدمی است كه او در راه خدای خود برداشته است.»

باز می گردیم به تورات و علت اقدام یهودیان در سرقت بی سابقه از اقتصاد این کشور را در تورات جستجو می کنیم. در این کتاب می خوانیم که موسی(ع) از قول خداوند به بنی اسرائیل می‌گوید، "قبل از فرار از مصر باید اموال قیمتی همسایگان‌تان را بگیرد و با خود خارج نمائید." 

اجازه دهید آیات را آنگونه که هست ارائه کنیم. در سفر خروج، موسی(ع) به قوم می فرمایند: "... و هنگامی كه می‌روید چنین خواهد شد كه دست خالی نخواهید رفت. هر زنی از همسایه‌اش و از خانم ساكن خانه‌ی خود ظروف نقره و ظروف طلا و لباس‌هایی درخواست نموده، بر پسران و بر دختران خود خواهید پوشانید و مصر را خالی خواهید كرد."

جالب آنکه در ذیل همین آیه و در كتاب تورات، این توضیح جالب و خواندنی را مترجم یهودی ارائه نموده است تا غارت مصر توسط هم کیشان خود را توجیه کند: «ادونای(خداوند) دستور داد این ظروف نقره، طلا و لباس‌ها را مخصوصاً از همسایگان بگیرند. چون اموال غیر منقول و غیر قابل حمل بنی‌اسرائیل در آنجا باقی می‌ماند و همسایه‌ها آنها را متصرف می‌شدند».!! 

بنی اسرائیل به فرمان خداوندشان گوش فرا داد و با غارت طلا و جواهرات مردم مغموم مصر، شبانه از آنجا فرار کرد تا پس از گذشتن از دریا و رهایی از فرعون، اسیرگوساله سامری شود.! گوساله ای که ساخت آن با طلا و جواهرات مردم مصر بود و سرآغاز تباهی و انحراف بنی اسرائیل.

از آن روز تا به امروز، قوم یهود این فرامین را آویزه گوش خود قرار داده و همیشه ثروت خود را در قالب اموال منقول و ترجیحا طلا، جواهر و نقدیندگی در کنار خود دارد و آن هنگام که شوفار(شیپور مذهبی یهود) نواخته شود، فرار را بر قرار ترجیح داده و در جایی دیگر سکنی می گزیند تا با سرمایه خود مجددا نبض اقتصادی محل اقامت جدید را در اختیار بگیرد. به نظر می رسد حال معنای یهودی آواره را بهتر می فهمیم که چگونه ثروت خود را به دست می آورد.!!


[ جمعه 21 بهمن 1390 ] [ 05:50 ب.ظ ] [ ناصر طاهری ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

وبلاگ فوق یكی از 50 وبلاگ ساخته شده توسط ناصرطاهری میباشد جهت اطلاع رسانی كاربران محترم
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
http://ariangsm.ir/up/uploads/13467793801.gif
http://ariangsm.ir/up/uploads/13467793802.gif


برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


کد گالریبرای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


کد گالری

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic